А1 телевизија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А1 телевизија

Добредојдовте!!!
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 А1 ексклузиф

Go down 
2 posters
АвторПорака
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

А1 ексклузиф Empty
ПишувањеПредмет: А1 ексклузиф   А1 ексклузиф EmptyПон Јун 08, 2009 12:39 am

Ова е една емисија што се емитува на а1 телевизија Се емитуваат новости од светската сцена како и има папарацо и др кул работи водители се Иввана и Дарио 

_________________
А1 ексклузиф 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Simonka19
Нов член
Нов член
Simonka19


Број на мислења : 9
Registration date : 2009-12-23

А1 ексклузиф Empty
ПишувањеПредмет: Re: А1 ексклузиф   А1 ексклузиф EmptyЧет Дек 24, 2009 12:07 am

Многуу ми се свиѓааа
Вратете се на почетокот Go down
 
А1 ексклузиф
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Ексклузиф настани

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
А1 телевизија :: Емисии :: А1 Ексклузив-
Отиди до: