А1 телевизија


Добредојдовте!!!
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење

Добредојдовте

 
Нема нови мислења

Добредојдовте

116Сре Дек 23, 2009 11:45 pm
Simonka19 Добредојдовте
Нема нови мислења

Форум

535Пон Јун 08, 2009 12:23 am
Cece Пријави за модератор

А1 телевизија

 
Нема нови мислења

А1 телевизија

212Вто Aвг 18, 2009 11:49 pm
muharemoski Оценете ја А1 телевизија

Серии

 
Нема нови мислења

Los Serrano

Модератор: David Cullen
521Сре Јун 10, 2009 5:36 pm
Natalia forever ВАЖНО
Нема нови мислења

Lost

711Нед Мар 01, 2009 4:55 pm
Maje Улоги
Нема нови мислења

Charmed

313Вто Јун 09, 2009 5:04 pm
Elen4e Волшебнички
Нема нови мислења

Hanah Montana

211Нед Мај 03, 2009 1:36 pm
Cece Слики
Нема нови мислења

Friends

12Саб Фед 28, 2009 10:16 pm
Cece Пријатели
Нема нови мислења

According to Jim

27Сре Дек 23, 2009 11:46 pm
Simonka19 According to Jim
Нема нови мислења

Grey's Anatomy

427Пон Јун 08, 2009 12:13 am
David Cullen Омилен Пар
Нема нови мислења

Desperate Housewives

66Саб Фед 28, 2009 10:37 pm
Cece 5 Сезона
Нема нови мислења

Dirty Sexy Money

16Нед Мар 08, 2009 9:30 pm
natence Dirty Sexy Money
Нема нови мислења

The O.C

23Нед Мар 01, 2009 2:04 pm
Cece Дали ви се допаѓа серијава???
Нема нови мислења

CSI: New York

22Нед Мар 01, 2009 1:04 am
Bube Синопис
Нема нови мислења

CSI: Miami

22Нед Мар 01, 2009 1:05 am
Bube Синопис
Нема нови мислења

Mad About You

44Саб Фед 28, 2009 10:40 pm
Cece Дали ви се допаѓа серијава???
Нема нови мислења

Ne daj se, Nina

421Пон Мар 02, 2009 9:59 pm
Maje Слики
Нема нови мислења

CSI: Las Vegas

210Нед Мар 01, 2009 3:59 pm
Simon4e Дали ви се допадна серијата?
Нема нови мислења

Lud, Zbunjen, Normalan

36Сре Јун 10, 2009 6:03 pm
Natalia forever Улоги
Нема нови мислења

24

22Саб Фед 28, 2009 10:37 pm
Bube Вовед

Теленовели

 
Нема нови мислења

Casi Angeles

Casi Angeles
Модератор: David Cullen
625Сре Дек 23, 2009 11:53 pm
Simonka19 Ангели
Нема нови мислења

Amarte Así

Amarte Así
Модератор: David Cullen
44Пон Мар 02, 2009 4:54 pm
Dusanka Слики
Нема нови мислења

Rebelde Way

Rebelde Way
Модератор: David Cullen
57Нед Мар 01, 2009 4:03 pm
Simon4e Слики
Нема нови мислења

Kachorra

Kachorra
Модератор: David Cullen
22Нед Мар 01, 2009 1:03 am
Bube Синопис
Нема нови мислења

Rubi

Rubi
Модератор: David Cullen
39Пон Јун 08, 2009 6:35 pm
Elen4e Дали ви се допадна серијата
Нема нови мислења

Frecuencia 04 (FM 04)

Frecuencia 04  (FM 04)
Модератор: David Cullen
12Пон Мар 02, 2009 4:11 pm
Maje Слики
Нема нови мислења

Corazones al límite

Corazones al límite
Модератор: David Cullen
33Нед Мар 01, 2009 1:08 am
Bube Улоги
Нема нови мислења

Hombres de Honor

Модератор: David Cullen
00
Нема нови мислења

Gitanas

Модератор: David Cullen
22Нед Мар 01, 2009 1:16 am
Bube Синопис
Нема нови мислења

Zabranjena Ljubav

Модератор: David Cullen
12Чет Дек 24, 2009 12:06 am
Simonka19 Забранета љубов
Нема нови мислења

Sve ce biti dobro

Модератор: David Cullen
23Пон Мар 02, 2009 4:34 pm
Maje Слики
Нема нови мислења

Други теленовели

Модератор: David Cullen
00

Квизови

 
Нема нови мислења

Милионер

Модератор: Maje
47Нед Мар 01, 2009 7:52 pm
Meri Дали го гледате квизот???
Нема нови мислења

50:50

Модератор: Maje
00
Нема нови мислења

Момент на вистината

Модератор: Maje
00

Емисии

 
Нема нови мислења

А1 Ексклузив

34Чет Дек 24, 2009 12:07 am
Simonka19 А1 ексклузиф
Нема нови мислења

Браво Шоу

00
Нема нови мислења

Рано Ден

00
Нема нови мислења

Ентер

00
Нема нови мислења

Експлозив

00

Забавна зона

 
Нема нови мислења

Офф Топик

Модератор: Maje
526Чет Дек 24, 2009 12:03 am
Simonka19 Аватари и потписи
Нема нови мислења

Форумски игри

Модератор: Maje
638Сре Дек 23, 2009 11:59 pm
Simonka19 Оцени го потписот на тој што е пред тебе
Нема нови мислења

Актери и Актерки

Модератор: Maje
26Пон Мар 02, 2009 10:07 pm
Bube Emily Osment
Нема нови мислења

Пеачи и Пеачки

Модератор: Maje
49Пон Мар 02, 2009 10:10 pm
Bube Аврил Лавињ
Нема нови мислења

Download

Модератор: Maje
11Саб Фед 28, 2009 11:49 pm
Bube Барања

Место за непотребните работи

 
Нема нови мислења

Канта

16Нед Мај 03, 2009 12:33 pm
Cece Casi Angeles
А1 телевизија Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 435 мислења
Постојат b>22 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е swartaldi
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 16 во Нед Дек 29, 2019 4:15 am

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Administrators ][ Moderators ][ Super moderator ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен