А1 телевизија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А1 телевизија

Добредојдовте!!!
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 According to Jim

Go down 
4 posters
АвторПорака
Simon4e
Нов член
Нов член
Simon4e


Број на мислења : 65
Registration date : 2009-02-28

According to Jim Empty
ПишувањеПредмет: According to Jim   According to Jim EmptyСаб Фед 28, 2009 10:19 pm

Дали ви се допага филмот According to Jim ili na makedonski “Како ке каже Џим“
Вратете се на почетокот Go down
Maje
Нов член
Нов член
Maje


Број на мислења : 65
Registration date : 2009-02-28

According to Jim Empty
ПишувањеПредмет: Re: According to Jim   According to Jim EmptyНед Мар 01, 2009 1:37 am

леле пресмешен е
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

According to Jim Empty
ПишувањеПредмет: Re: According to Jim   According to Jim EmptyНед Мар 01, 2009 1:50 pm

да да смешен е филмот и сеуште го гледам

_________________
According to Jim 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Simon4e
Нов член
Нов член
Simon4e


Број на мислења : 65
Registration date : 2009-02-28

According to Jim Empty
ПишувањеПредмет: Re: According to Jim   According to Jim EmptyНед Мар 01, 2009 3:56 pm

мене ми се допага многуууу
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19
Нов член
Нов член
Simonka19


Број на мислења : 9
Registration date : 2009-12-23

According to Jim Empty
ПишувањеПредмет: Re: According to Jim   According to Jim EmptyСре Дек 23, 2009 11:46 pm

И менеее..дека го прекинаа на А1,сега го гледам на ФоксЛајф и мн. е интересен!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

According to Jim Empty
ПишувањеПредмет: Re: According to Jim   According to Jim Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
According to Jim
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
А1 телевизија :: According to Jim-
Отиди до: