А1 телевизија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А1 телевизија

Добредојдовте!!!
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Аватари и потписи

Go down 
2 posters
АвторПорака
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Аватари и потписи Empty
ПишувањеПредмет: Аватари и потписи   Аватари и потписи EmptyНед Мај 03, 2009 1:43 pm

Овде можете да поставувате разни потписи и аватари, кои сте ги направиле вие или пак сте ги пронашле на некој сајт!
Секако можете и да ги кажете вашите желби...

_________________
Аватари и потписи 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Simonka19
Нов член
Нов член
Simonka19


Број на мислења : 9
Registration date : 2009-12-23

Аватари и потписи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Аватари и потписи   Аватари и потписи EmptyЧет Дек 24, 2009 12:03 am

Еве овие што ми се сега,ми се новии

Аватари и потписи Fv8jmp
Аватари и потписи 20-41
Вратете се на почетокот Go down
 
Аватари и потписи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
А1 телевизија :: Забавна зона :: Офф Топик-
Отиди до: