А1 телевизија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А1 телевизија

Добредојдовте!!!
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Добредојдовте

Go down 
+4
David Cullen
Martina
Dijan4e
Cece
8 posters
АвторПорака
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Мај 03, 2009 12:52 pm

Оваа тема е направена посебно за новите членови на кои тука ке им посакуваме добредојде

Едит :Цеце-секој си имаше посебна тема каде вантре се претставуваше ама тие теми јас ги избришав па затоа овде сега ке се претставуваат новите членови и овде ке им посакуваме добредојде

_________________
Добредојдовте 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-05-03

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Мај 03, 2009 1:04 pm

Јас сум Дијана ме знаете од други форуми.Кој не ме знае нека ме праша

_________________
Добредојдовте Opcion22
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Мај 03, 2009 1:07 pm

Ја те знам и добредојде и забавувај се

_________________
Добредојдовте 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-05-03

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Мај 03, 2009 1:07 pm

Cece напиша:
Ја те знам и добредојде и забавувај се
Фала Цеце

_________________
Добредојдовте Opcion22
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Мај 25, 2009 2:00 pm

Ништодијан4е и забавувај се

_________________
Добредојдовте 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Martina
Нов член
Нов член
Martina


Број на мислења : 3
Registration date : 2009-06-07

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Јун 07, 2009 11:58 pm

Zdravo jas sum martina i super e forum fala so mi go kaza cece se nadevam deka ke bidam redovna
Вратете се на почетокот Go down
David Cullen
Нов член
Нов член
David Cullen


Број на мислења : 9
Registration date : 2009-06-07

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Јун 07, 2009 11:59 pm

Јас сум Давид,Цеце и Дијан4е ги знам,и Бубе ја знам од форум.

_________________
Добредојдовте 20gfogh
Вратете се на почетокот Go down
Pobeda
Нов член
Нов член
Pobeda


Број на мислења : 1
Age : 32
Registration date : 2009-06-07

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 12:01 am

Hi !!!
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 12:01 am

Добредојдовте и забавувајте се на форумот 

_________________
Добредојдовте 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Martina
Нов член
Нов член
Martina


Број на мислења : 3
Registration date : 2009-06-07

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 12:03 am

Blagodaram blagodaram i se nadevam deka ke se zabavuvam
Вратете се на почетокот Go down
Elen4e
Нов член
Нов член
Elen4e


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-03-05

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 5:57 pm

Здраво,јас сум Елена и ме знаете од другите форуми.
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 6:00 pm

Добредојде Елен4е и забавувај се 

_________________
Добредојдовте 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Elen4e
Нов член
Нов член
Elen4e


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-03-05

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 6:15 pm

Тнх,Цеце.
Вратете се на почетокот Go down
valer4e
Нов член
Нов членБрој на мислења : 1
Registration date : 2009-06-08

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 9:28 pm

Здравооо јас сум Валер4е и ме знаете од други форуми
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Cece


Број на мислења : 124
Местолокација : na shoping so tefi
Job/hobbies : plivanje,peenje,tancuvanje
Registration date : 2009-02-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Јун 08, 2009 11:16 pm

Добредојде Валер4е имај добар престој на форумот

_________________
Добредојдовте 2s1onzn
Вратете се на почетокот Go down
https://a1-tv.macedonianforum.net
Simonka19
Нов член
Нов член
Simonka19


Број на мислења : 9
Registration date : 2009-12-23

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСре Дек 23, 2009 11:45 pm

Здравоо,јас сум Симонкааа и мислам дека супер е форумов,ќе се забавуваам! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
А1 телевизија :: Добредојдовте :: Добредојдовте-
Отиди до: